Referencje

Niezwykle cenię sobie współpracę z Panią Bernardetą. I to nie tylko ze względu na profesjonalizm i wysoką jakość usługi. W dzisiejszej erze liczy się przede wszystkim czas. Zatem we współpracy liczy się również termin realizacji.Tutaj ta copywriterka potrafi mnie zaskoczyć i niejednokrotnie przysłać teksty znacznie przed ustaloną datą. Polecam. Warto korzystać.

AdamJakubiak.pl

Współpraca z Panią Bernardetą Nosek przebiegała zawsze sprawnie. Co także ważne terminowo i w przyjaznej atmosferze. Wszelkie uwagi i wytyczne ode mnie zawsze stosowała. Jest to osoba bardzo kreatywna, z dużą wiedzą,  którą świetnie wykorzystywała w tekstach, które dla mnie pisała. Polecam ją jako świetnego copywritera.

Łukasz Kowalewski, portalurody.pl

                 Referencje

            Biuro Tłumaczeń i Copywritingu Fonte z przyjemnością zaświadcza, że Pani Bernadeta Nosek, w październiku 2016 roku, wykonała dla nas opracowanie tekstu przeznaczonego na stronę internetową klienta, produkującego i sprzedającego suplementy diety. Treści, które stworzyła dla nas Pani Bernadeta Nosek, wymagały kreatywnego podejścia do tematu, przy czym należy podkreślić, że klient sam dokładnie nie wiedział, jak one powinny brzmieć i na co położyć największy nacisk.

            Tłumaczenie wymagało kreatywnego podejścia i wysokich kompetencji lingwistycznych, znajomości języka branżowego, skrupulatności oraz pełnego zaangażowania w projekt.

            Nasz klient był w pełni usatysfakcjonowany, a co za tym idzie, My również.

            Pragniemy podkreślić terminowość, elastyczność oraz profesjonalne podejście Pani Bernadety do powierzonego zadania.

            Przez cały okres współpracy, kontakt z Panią Bernadetą był bardzo dobry.

            Z całą pewnością możemy polecić ją, jako sumienną, rzetelną, a przede wszystkim kompetentną copywriterkę, z której usług z pewnością będziemy w przyszłości korzystać.

                                                                                     Z poważaniem: Leszek Kuliński