Copywriterka, kobieta biznesu, wieczór świąteczny, rozmowa i … erotyka…

Co wyszło z tego dialogu?. Na pewno noworoczne życzenia i przesłanie dla każdego. Do tego pojawił się motyw seo, blog, blogowanie.

OPARTE NA FAKTACH

Coś nietypowego. Dzisiaj dla Was Drodzy Czytelnicy wpis o tym co jest ważne. Tutaj wirtualnie i  na co dzień realnie. Ten tekst to nie reklama, te słowa to nie zaplanowany przez copywritera tekst napisany pod seo. Oj nie, bo to  coś naprawdę autentycznego. Świąteczna, rodzinna opowieść.

Copywriterka,  kobieta biznesu,  wieczór świąteczny, rozmowa i … erotyka…Dowód na to, że wątek copy połączony ze spotkaniem rodzinnym może obrócić się w naprawdę świetny komiczny wieczór z żartem.

Taki dzień zimny, mokry, całkiem nie zimowy. Moja podróż miedzy domami, świątecznymi. Docieram do celu. Wita mnie zapach piernika, sernika i radość. Ja cichy i nieśmiały człowiek, chociaż nie do końca i nie zawsze miałam z optymizmem zmierzyć się z nowością, która ma być normalnością i naturalnością dla mnie.

Duża rodzina, rodzin w zasadzie kilka parę, które są całością i tam ja…

Szczerze małe przerażenie…

Tak 20 % z 30 osób znałam trochę bliżej, dla reszty to ja abstrakcją byłam, a Oni dla mnie osobowościami do poznania.

Jednak nie jest tak okropnie, wchodzę z uśmiechem i jestem… pierwszy krok za mną, staram się, obserwacja, oj obserwacja, jak to na rodzinnych spotkaniach, każdy obserwuje, przypomina to blogowanie, a słowa padające to komentarze.

Copywriterka,  kobieta biznesu,  wieczór świąteczny, rozmowa i … erotyka…

Na szczęście mogę coś powiedzieć, do niektórych wysłać odwzajemniony uśmiech, który jest odbitym ciepłem i nadzieją na takie uśmiechy i do innych, których jeszcze nie znam. Nie  jest łatwo w tak dużej grupie. Ale początki nigdy nie są i w kontaktach towarzyskich i przecież w pisaniu łatwe; wiem, znowu to moje skrzywienie copywriterskie. Niełatwe, początki początków to stąpanie po lodzie, a raczej po cieple, które mam nadzieję rozejdzie się na następne kręgi osób, … znowu skojarzenie copywritera

Komentarze zasięg, promocja, to spaczenie zawodowe stwierdzam, że jest jednak obłędne… .

Czy jednak tak do końca złe, otóż nie, bo może zaprowadzić w bardzo naturalne zakończenie wywołujące najlepsze, bo

NATURALNE ODCZUCIA
UŚMIECH, A PRZECIEŻ WŁAŚNIE RADOŚĆ I SZCZEROŚĆ DAJE TO CO NAJPIĘKNIEJSZE

Standardowo słysząc pytanie „co robisz w życiu? ” nauczona już tym co słyszę postanowiłam odpowiadać ogólnikowo, że „piszę teksty”, to tak brzmi dziennikarsko, jest bardzo zrozumiałe i daje jasną i klarowną sytuację; większość pomyśli pewnie dziennikarka, jednak … uupps nie udało się, nie było jak uciec od potyczek słownych, które stały się inspiracją mojego wpisu.

W takim gronie, miłym, pełne radości rozmowy i ludzie z różnych obszarów zawodowych i … spotkały się osoby, które wiedzą co to seo, blogowanie, sieć i bycie aktywnym tam on- line, w tym świecie nie dla każdego zrozumiałym.

I CO?

Wiem, wiem.

Nie należy zaczynać od „i” zdania, jednak jak pisałam dzisiaj nieszablonowo jest i będzie do końca, bo zaczynam od ciepła świąt, pośrodku erotyka, a zakończę w duchu copywritingu i tego co dobre i najważniejsze:  rodziny.

Co jest ważne, otóż:

zaczyna się rozmowa dwóch kobiet.

Spotykam się ja, z drugą aktywną, energetyczną kobietą. Osobą, która ma potencjał, pomysły, aktywnie żyje siecią i każdą wolną chwilę poświęca na zgłębianie tajników tego co jest na czasie, tego co jest ważne i powoduje rozwój. Ta rozmowa to ciekawa abstrakcja dwóch powiązanych światów i języków, a także sensów, które łączą się w całość. W końcu to motyw przewodni seo stał się finałem, ale za to finałem finałów z wielkim, bo grupowym uśmiechem.

Przebieg naszej rozmowy to intensywna burza mózgów wokół znanych każdemu kto pisze i pracuje w środowisku specjalistów copy i blogerów. Tymi słowami są: blog, blogowanie, WordPress, grafika, technika, jak tworzyć, jak pisać, w jaki sposób, jak lepiej, jak promować, jak zaistnieć. Pierwszy etap i reakcja osób z boku to obserwacja, potem cóż taka ciekawość połączona z ukradkowymi spojrzeniami i widać, a nawet można odczytać w tych spojrzeniach myśl „ co One mówią, o co chodzi, nagle rozmowę zaczęły, a ona jest bardziej intensywna niż nasze rozmowy. Ale jest też pewien zawód w tych spojrzeniach i znowu myśli osób obok; „ nie wiem o co chodzi, dziwne terminy, odpuszczam, niech rozmawiają, bo przecież One najlepiej wiedzą o czym”.

Bomba tego co najlepsze miała wybuchnąć i to lada moment. Następny dowód na to jacy są Polacy i na jakie słowa są wrażliwi. Przecież nie od dzisiaj wiemy, że narzekać kochamy, uwielbiamy mówić jak to źle nam w życiu, jak mało mamy pieniędzy, nasze miejsca pracy to także powody do głośnej nagonki na szefów, ale jeszcze jest jeden tak bardzo ciekawy i intensywnie działający na nasz mózg, a może bardziej na podświadomość wątek. To myśli tak popularne i motyw można stwierdzić świetnie nadający się właśnie pod seo, to słowo kluczowe, które daje moc i pikanterię.

Takiego właśnie rumieńca z zaskoczenia nagle dostała nasza poważna, żywa rozmowa, której ta fraza dała nieoczekiwany akcent.

Co dalej był w tej rozmowie?

Dobry klimat, intensywne wymiany doświadczeń, spostrzeżeń, uśmiech i takie naprawdę dla kobiety biznesu i copywriterki interesujące komentarze dotyczące świata blogów, techniki. Nie będę już przedłużać, bo pewnie zastanawiacie się co tu ma być ciekawego, jaki finał, jaki śmiech ?

Rodzina, święta, rozmowa

CO MA BYĆ TUTAJ TAKIEGO ZASKAKUJĄCEGO ?

Nasza rozmowa to także pytania i właśnie takie padło między nami, dwoma – dziewczynami sieci to jedno i tak mocne, że nie mogłam nie napisać o tym, brzmiało ono: „ To jak to z tymi pozycjami ?”

TUTAJ BOMBA !!!

Ale jaka

Nagle cisza, a potem  salwa śmiechu.

Copywriterka,  kobieta biznesu,  wieczór świąteczny, rozmowa i … erotyka…

Niesamowite !!.

Był ruch, głosy, wiele słów, wyrazów, radość, żart, różne grupy dyskusyjne,a jak nagle padło wyrażenie o pozycjach…

Cóż, my wiemy, że to Seo i motyw tego co zawodowe i poważne, by być i liczyć się w sieci, a tu się okazało, że każdy Polak rozumie to, ale… erotycznie i bardzo intymnie !!!

Jednak są tematy, które łączą, ale jak łączą ?

To nie sieć, to nie zawodowe blogowanie.

Jednak i życie realne ma odwzorowanie z tego co tak bardzo dla niektórych wirtualnie i nieosiągalne.

Jak miło, że okazało się takim naturalnym rozśmieszaczem, powodem śmiechu w czystej i naturalnej postaci.

Słowa klucze przecież kochani istniały od zawsze w naszym życiu tym tu i teraz, które przeżywamy i w nim uczestniczymy. Właśnie z tego co prawdziwe powstało to co dla niektórych jest tak niezrozumiałe. Rzeczywistość wirtualna istnieje. Do tego naprawdę jej zrozumienie nie jest tak trudne jak, by się wydawało.

Naprawdę mój autentyczny wpis; śmieszne i dające radość parę minut, taka autentyczna anegdota niech stanie się pozytywnym przesłaniem.

Każdy z nas może i ma wpływ na życie, słowa, radość w życiu i to jak stworzy także swój wirtualny świat.

Czy musi on być seo światem ?

Odpowiem tak:

NIE MUSI

Jednak ważne, by w sieci być na dobrej pozycji, znać podstawy podstaw,

A w życiu REALNYM podstawy to :

NATURALNOŚĆ,

UŚMIECH,

RODZINA,

MIŁOŚĆ,

SZCZEROŚĆ,

 

Copywriterka,  kobieta biznesu,  wieczór świąteczny, rozmowa i … erotyka…

Najlepsze życzenia dla wszystkich na Nowy Rok. To co dobre i ważne, to co piękne i wartościowe jest najważniejsze. Nie zapomnijmy o tym.

 

 

 

Scan the QR Code
QR Code Generator

29 myśli na temat “Copywriterka, kobieta biznesu, wieczór świąteczny, rozmowa i … erotyka…

 1. Świetna historia i jakże polskie skojarzenia.
  Szkoda jednak, że nam Polakom tak trudno przychodzi mówienie o tym, co ważne, a tak łatwo krytykowanie i narzekanie.
  W Singapurze dostaje się ok. 200$ mandatu za rzucenie papierka na ulicę. U nas powinno być to samo z narzekaniem…
  Więcej optymizmu w 2017…

 2. Wywołałaś mój uśmiech 🙂 Dzięki.
  Super spotkać bratnią duszę na imprezie rodzinnej.
  Kiedy jestem on-line w różnych grupach dyskusyjnych i na fb mam wrażenie, że wszyscy wiedzą co to seo, copywriter i że blogowanie to poważny zawód. Kiedy jestem na imprezie rodzinnej (choć nie tylko) przekonuję się, że dla tak wielu osób co ciągle abstrakcyjne tematy. I też tłumaczę to co robię opisowo 😉 Dwa światy – chyba trzeba przywyknąć.

 3. Myślę, że Święta to duży test cierpliwości dla każdego, kto na co dzień zajmuje się nowymi technologiami (a jeszcze nie daj boże pracuje na własny rachunek). Jakbyśmy się nie starali, dla starszego pokolenia to co robimy nigdy nie będzie „prawdziwą pracą” 😉

 4. Odbiegając od świąt i opowiedzianej historii seo ma znaczenie, bo można zwiększyć ruch na stronie i dość często firmy zwracają uwagę na jakość tekstów pod względem pozycjonowania zanim skontaktują się z blogerem w sprawie współpracy, ale nie powinniśmy zwariować na tym punkcie. Dobre teksty przyciągną czytelników i zatrzymają na dłużej, wyniki seo przyciągają tylko przypadkowych ludzi, którzy w większości przypadków wychodzą i nie wracają.

 5. Z prawdziwymi wypiekami na policzkach czytałam Twój tekst… nie tylko dlatego, że jest on właśnie o NAS… Ale głównie dlatego, że w tym dniu poznałam kogoś bardzo WYJĄTKOWEGO. Poznałam sympatyczną kobietę, która wbrew wielu trudom i przeciwnościom losu odnalazła cel w życiu i obecnie sama kreuje swoją własną historię. To TY wśród tego zgiełku czterech rożnych pokoleń w moim domu, jako JEDYNA rozumiałaś moją fascynację światem on line, tymi nieograniczonymi możliwościami jakie dziś daje nam cyfryzacja i świat globalny w dobie internetu. Jako jedyna w tak ograniczonym środowisku dostrzegałaś nowe możliwości jakie daje nam świat i wiesz, że da się żyć bez ETATU. Masz wielką pasję do pisania i tworzenia nowych rzeczy. I choć cała moja rodzina od zawsze w Święta Bożego Narodzenia skupiona była na rozmawianiu; o małych problemach, o trudnościach losu i na narzekaniu.Tym razem coś się zmieniło… bo chociaż przez chwilę mogli posłuchać o pozycjach, o wielkich pieniądzach o mediach społecznościowych o bitcoinach i o blogowaniu. Niektórzy przez moment słuchali nas z wielkim zdziwieniem a inni z boku sali przysłuchiwali się z wielkim zdumieniem… I za to wszystko Ci dziękuję bo być właśnie w tym dniu zmieniłaś kierunek mojej własnej historii. Życzę samych sukcesów i Tobie i sobie również w roku 2017- i bardzo mocno w to wierzę że to właśnie ten rok będzie dla Ciebie i dla mnie przełomowy!.

 6. Świetny tekst! Czytałam z dużym zainteresowaniem i wzbudził we mnie świetne emocje! 🙂 Miałaś niesamowite wrażenia podczas tej wizyty- cudo :). Oby więcej takich szczerych wpisów prosto z serca. Pozdrawiam

 7. SEO nie jest aż takie nieważnie – bloga tworzymy dla ludzi, więc chcemy, by ludzie na niego wchodzili. Zoptymaliwoane teksty pomagają innym trafić na naszą stronę, więc to co robimy zaczyna mieć sens 🙂 Nie można oczywiście dać się zwariować – wszystko ma swoje granice.

 8. Seo, blogowanie, marketing to tylko seo, blogowanie i marketing. Prawdziwie życie toczy się gdzie indziej, np przy stole. Tego się trzymam:) fajny wpis:) pozdrawiam!

 9. Czytałam na jednym wdechu 🙂 Dobra odmiana od codzienności. A swoją drogą to każdy z nas ma chyba takie słowa albo zdania klucze. U jednych pozytywne, wspierające, u innych negatywne, ograniczające…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *